Turnaje

  

 

Propozície Beach Camp Italy -Porto San Giorgio (UŽ LEN 21 MIEST!!!)

REGISTRÁCIE TU: http://avlsk.sk/index.php/2013-01-23-16-10-49/registracny-formular.html

KAPACITA 160/ obsadených 139 miest

Bližšie informácie k beach kempu: 
Kemp je určený či už pre začínajúcich alebo pokročilých hráčov, ktorí sa chcú zlepšiť vo svojich technických i herných schopnostiach. Kemp sa tiež hodí pre rodiny s deťmi, ktoré chcú stráviť spoločne dovolenku trochu inak. Hráči budú na mieste rozdelení do tréningových skupín podľa úrovne. Posledné roky sa tiež pravidelne vytvára detská skupina.

Tréningový proces:

1.ranné rozcvičenie (jogging, stretching, techniky správneho uvoľnenia)

2.prvý tréning (podľa skupín časová-os, nácvik techniky a zapojenie do herného systému)

3.druhý tréning (podľa skupín časová-os, nácvik techniky a zapojenie do herného systému)

4. dobrovoľný tréning (hra, posilovanie určené pre volejbalovú výbušnosť, kompenzácie s fyzioterapeutom na rizikové oblasti tela prípadne poranená oblasť

5. stretching a uvoľnenie svalových-väzivových úponov ktoré sa v tréningu sťahujú + uľahčenie/vstrebanie pravotočivej L- formy kyseliny mliečnej vo svaloch

Každý tréning po 1,5 hodine.


DOPRAVA:
Pre tých, čo volia vlastnú dopravu autami: Ubytovanie máme zariadené od 29.4. od cca 11h do 7.5. Cestujeme cez noc kedže cesta je náročna budte pred odjazdom odpočinutí!!!
CENA a spôsob platby
Cena: 257, - Eur / 6950, -Kč 
Platba na účet mBank: 520700 - 4202355596 / 8360 . ČÍSLO IBAN: SK2883605207004202355596. .
Variabilný symbol je : 28042017. Do poznámky uveďte: "Vaše meno".
Storno poplatky:  50% do marca, 75% do 16.4., Po tej 100%. Náhradníkom sa vracia suma v plnej výške.
Platby žiadame uhradiť do 15.3.2017 prosíme o úhradu celej čiastky. V prípade uhradenia kempu po termíne si účtujeme manipulačný poplatok.
Cena zahŕňa ubytovanie, tréningové ihrisko a trénerov.
Cena nezahŕňa poistenie a stravu.
UBYTOVANIE
Môžete sa pozrieť priamo na webové stránky kempu, kde budeme ubytovaní: www.rivadeipini.it. Ide teda o kemp, ktorý je umiestnený hneď pri mori. Čo sa týka ubytovania, tak v kempe je rezidencia, kde sú byty pre 4 ľudí (2 miesta v izbe, 2 miesta v kuchyni s obývačkou), s kuchynkou a kúpeľňou a balkónom. Ďalej sú tu chatky so záhradkami, kde sa dá bývať v rôznom počte (2-4). Všade v kempe bude funkčná wifi. Súčasťou je aj reštaurácia, kde absolútne výborne varí. Mamičky tu nájdu detský kút. Tiež tu máme priestor pre grilovanie a spoločné sedenie a to aj v prípade dažďa. Súčasťou kempu sú aj ďalšie sprchy mimo apartmány a chatky, kde je možné sa osprchovať teplou vodou a tak nie je potrebné sa báť, že by bojler na izbách nevystačil pre všetkých. Supermarket je vzdialený asi 10 minút pešo, 3 minúty autom. Stravovanie si každý zariaďuje sám. Môžete si vziať vlastné zásoby so sebou alebo využiť možnosť nákupu v neďalekom obchodnom centre.
Vo voľbe ubytovanie majú prednosť skôr prihlásení. Po tomto termíne máme obrovskú dopyt, tak sa neváhajte prihlásiť čo najskôr.
Akékoľvek otázky smerujte, prosím, na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .
Budú Vám ponúknuté rôzne varianty tréningového plánu. Trénovať môžete až osem hodín denne, aj viac :).

 

GALÉRIA KEMPU 2016

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

FOTOPREZENTACIA AKCIE VADAŠ BEACH CUP 2016 ŠTÚROVO JE TU

 

   A   

Vás pozývajú na už 13. ročník beach volejbalových kempov uprostred Talianska neďaleko MACERATY (asi viete aký klub tam hrá).

Kapacita 70 plážistov sa momentálne naplnil o 24 tréningu chtivých volejbalistov.

Turnus 16.9. (večer odjazd z Prahy alebo individuálne) - 26.9.2016 (nadránom návrat do Prahy alebo individuálne) Porto San Giorgo REGISTRUJTE SA DO 31.8.2016 do 20:00

Kemp je určený či už pre začínajúcich alebo pokročilých hráčov, ktorí sa chcú zlepšiť vo svojich technických i herných schopnostiach. Kemp sa tiež hodí pre rodiny s deťmi, ktoré chcú stráviť spoločne dovolenku trochu inak. Hráči budú na mieste rozdelení do tréningových skupín podľa úrovne. Posledné roky sa tiež pravidelne vytvára detská skupina, ktorú môžu aktívny rodičia využiť.

Tréningový proces:

1.ranné rozcvičenie (jogging, streching, techniky)

2.prvý tréning (podľa skupín časoos, techniky a zapojenie do herného systému)

3.druhý tréning (podľa skupín časoos, techniky a zapojenie do herného systému)

4. dobrovoľný tréning (hra, posilovanie určené pre volejbalovú výbušnosť, kompenzácie s fyzioterapeutom na rizikové oblasti tela prípadne poranená oblasť

Každý tréning po 1,5 hodine.

Trenéri: Miloš Takáč, Andy Takáč, Krystýna Marková, Michal Palas, Fyzioterapeut Katerina Průchová, (doplňujúci tréner: Robert Zyka)

 

DOPRAVA 

Väčšina preferuje cestu vlastným autom (historický údaj). 

V prípade dopravy autami záleží termín príchodu na osobnej dohode posádky, ubytovanie je zariadené od 17.9.-25.9. 

CENA a spôsob platby 

 A.  219 Eur/ 5999,- CZK Beach Camp vlastnou dopravou

 B. 182 Eur len ubytovanie pre rodinných príslušníkova a partnerov

 

 

Platba na účet: 520700 - 4202355596 / 8360 . ČÍSLO IBAN: SK2883605207004202355596.

 Platby treba posielať včas inak sa prepustí miesto ďalším záujemcom.

Prvá záloha 60% do 31.8.2016, Zvyšok sa dopláca do 14.9.2016 po termíne pokuta 20Eur za neskoré prevody a náklady s doobjednaním apartmánom.

Storno poplatky oznámime po mailu. Náhradníkom sa vracia suma v plnej výške.

 

Do poznámky uveďte: "Taliansko 2016 a Vaše meno". 

Cena nezahŕňa poistenie a stravu. 

Vylepšujeme pre Vás prostredie pre beach kemp v Taliansku. Porto San Giorgo je perfektné miesto nielen na beach volejbal ale poskytuje veľké množstvo výhod oproti Silvi Marina. 

 
1) Kurty
Kurty nám postavia, koľko budeme chcieť a potrebovať. Zatiaľ jich máme objednaných 6. Novinkou je, že sa nám pokúsia aspoň na dva kurty zariadiť osvetlenie. Milovníci beach volejbalu tak tu budú tráviť kľudne aj 24h denne. :) Kurty nie s[ priamo pred kempom, ale sú vo vzdialenosti 250m, takže sa nemusíte báť, že budú ďaleko. Hneď pred kurtami je reštaurácia a občerstvenie, ktoré bude otvorené po celú dobu nášho pobytu:-)
 
2) Ubytovanie
Jednoducho sa pozrite na webové stránky kempu, kde budeme ubytovaní: www.rivadeipini.it.. Jedná se teda o kemp, ktorý je umiestnený hned pri mori!!! V kempu je rezidencia, kde sú byty pre 4 ľudí (2 miesta v samostatnej izbe, 2 miesta v kuchyni s obyvákom), s kuchyňou a kúpeľňou, s balkónom, viz fotografie. Ďalej sú tu aj chatky s predzáhradkami, kde sa dá bývať v počte (2-4), foto v prílohe. V kempu bude funkčná wifi. Súčasťou je aj reštaurácia, kde výborne varia (overené). Je možné dohodnúť polpenziu, kto by mal záujem (kontinentálne raňajky, olovrant, večeru). Mamičky tu nájdu detský kútik. Pripravený priestor na grilovanie a spoločné posedenie a to aj v prípade dažďa. Súčasťou kempu sú aj ďalšie sprchy mimo apartmány a chatky, kde je možné sa osprchovať teplou vodou a tak nie je treba sa báť, že by bojler na izbách nevystačil pre všetkých. Supermarket je asi 10 minút pešo, 3 minúty autom.
 
3) Porto San Giorgo a okolí
Porto San Giorgo je mestečko, ktoré na prvý pohľad, oproti Silvi, viac žije. V okolí se nachádzajú nádherné historické miesta starých malomiest, ktoré sú v dojazdovej vzdialenosti 6km. Pozrite sa napríklad na mesto Fermo. Ďalej máme kontakt na farmu, kde je možné zohnať domáce syry, salámy, mäso alebo máme kontakt na vinára, kde je možné zariadiť ochutnávku lahodného vínka. V neposlednej rade sa tu nachádzajú olivovníkové plantáže. Pre milovníkov hor sú blízko Apeniny, bližší informácie na požiadanie.
 
4) Fitko, telocvičňa a krytá hala s pieskom
Ďalšou nespornou výhodou je možnosť v prípade špatného počasia si zájsť do posilky, telocvične (vezmite si tenisky) alebo krytej haly s dvomi pieskovými kurtami.
 
5) Spoločný turnaj s miestnými klubmi
Porto San Giorgo a Fermo sú mestá, ktoré sa venujú volejbalu. Sme v kontakte so zástupcami niekoľkých šestkových a beach volejbalových klubov a už chystáme spoločné akcie. Budete si tak moc zmerať síly nielen medzi sebou, ale i s talianskymi volejbalistami!
Ak to mám zhrnúť, nové miesto ponúka veľa výhod oproti beach kempom ktoré ste absolvovali a poznáte, včetne oveľa lepšej kvality služieb. 
 
Na turnuse ešte máme 13 voľných miest tak neváhajte už 87 volejbalistov je registrovaných chýba len 13 do magickej 100ky
 
webové stránky kempu:  www.rivadeipini.it


Akékoľvek otázky smerujte, prosím, na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Budú Vám ponúknuté rôzne varianty tréningového plánu. Trénovať môžete až osem hodín denne.

Registrácia TU

 

 

 

« Máj 2017 »
Pon Ut Str Št Pia So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Zoznam prihlásených

Uniplaz 1Miro Janto+ 124.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MUŽ
Uniplaz 1mixMiro Janto+ 125.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MIX
BlondisLinda AntalováLivia Meszarošová24.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO ŽENY
CviklozrutiMarian PuskarZuzana Pekarova25.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MIX
Bez pásky neviemeTunde BajovaZuzana Pekarova24.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO ŽENY
ŠťukyMartina PorubskáMaja Velčická24.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO ŽENY
Martin Reibergerunknown24.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MUŽ
Martin Reibergerunknown25.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MIX
L&LLukáš LančaLenka Hradecká25.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MIX
Uniplaz2mixJanko HrickoMonika Ferova25.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MIX
WASABIRóbert KögelRomana Reháková25.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MIX
BbPovranik ivanmarian puskar24.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MUŽ
BbPovranik ivanxka xkova25.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MIX
Čo piješ?!Igor KlimentMarek Ferenczy24.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MUŽ
DE-GE-ŠIIgor KlimentKlára Kollárová25.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MIX
Princezná a Fazuľka Marek Ferenczy Martina Lehocká 25.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MIX
MŠK Stropkovské GbelyMartina LehockáKlára Kollárová24.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO ŽENY
Vinimos a ganarEva ElekováĽuboš Nemec25.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MIX
Pure nuts teamEva ElekováGigantík24.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO ŽENY
Toto je naša sezónaĽuboš NemecAlison Cerutti24.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MUŽ
SrnečkyMichal KrchňákEma Čengelová25.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MIX
Ostane ti teploBarbora BančákováMiroslav Žilík25.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MIX
Hroch a ja WratkoGonzo24.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MUŽ
Ta co ja znam?WratkoEwka25.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MIX
MiesičiMiroslav ŽilíkJán Halaj24.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MUŽ
xxxJán Halajxxx25.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MIX
KatastrofaJakub HolíkLukáš Královič24.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MUŽ
KatastrofaNina VeleckáLukáš Královič25.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MIX
DREVENÉ RUKYLukáš LančaMarek Maličký24.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MUŽ
Michaela Szabová24.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO ŽENY
motyka strielaJuraj KakosSlavomir Macicka24.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MUŽ
LenVikLenka HradeckáViktória Mézesová24.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO ŽENY
KrpciRichard ŠtevárPavlína Mikulajová25.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MIX
TekvičkyFilip HajasKarolína Pšenáková25.6. - VADAŠ BEACH CUP ŠTúROVO MIX
Výsledok 1 - 34 z 34

AKTUÁLNE POČASIE

81°
27°
°F°C
Sunny
Humidity: 41%
11 kph
Mon
Partly Cloudy
52 | 81
11 | 27
Tue
Partly Cloudy
59 | 86
15 | 30
Full Review Bet365 www.bbetting.co.uk

PRIHLÁSENIE

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE

AVL SK
amatérska volejbalová liga
Slovensko
T: docasne nedostupne z dovodu straty telefonu
T: +420 777 456 043
E-mail:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

V SIETI S NAMI

Spojte sa s nami prostredníctvom populárnych sociálnych sietí a iných platforiem.

 /avlsk
 @avlsk
 RSS 
 Video