Amatérska volejbalová liga

Ahoj!

Pripravili sme zjednotenie regionálnych amatérskych klubov pod jednu volejbalovú ligu AVL SK. Amatérska Volejbalová Liga Slovensko. Rozšírenie AVL SK do ostatných miest závisí len na vás! Spojme všetkých 2000 amatérov zo Slovenska!

Pripravili sme rozšírenie AVL konečne aj na Slovensko pre každého, kto obľubuje tento krásny šport!

Čítať viac

 • Amatérska volejbalová liga

  AVL SK je projekt, ktorý zastrešuje volejbalové aktivity určené pre amatérov na Slovensku a v medzinárodnej forme aj krajín, ktoré spolupracujú s AVL SK.
 • Pravidlá AVL

  Družstvá sa stávajú účastníkmi AVL zaplatením štartovného pre daný región - kraj a zaslaním súpisky. Musia ho splniť do vypísaného termínu.
  Za každé družstvo smie nastúpiť iba hráč a hračka uvedená v tej dobe na súpiske daného družstva.
 • Halový volejbal

  AVL SK usporadúva v priebehu roka rôzne halové volejbalové turnaje.
  Turnaje sa organizujú v rámci celého Slovenska. Vítaní sú všetci, ktorý si majú chuť zahrať a dobre sa popritom zabaviť...
 • 1
 • 2
 • 3

Partneri

Majstrovstvá Slovenska AVL SK

06 máj 2013

Ďakujeme všetkým volejbalistkám a volejbalistom ktorý sa zúčastnili turnaja MSR BADÍN 2013. V krásnom prostredí a s perfektnými volejbalistami sme Majstrovstvami SLovenska ukončili halovú sezónu 2012-2013.

Ďakujem,že ste naklonení projektom AVL a veríme, že sa v ďalšej sezóne stretneme znova. V prípade, že chcete spolupracovať s organizátorom projektov AVL SK alebo sa akoukoľvek formou participovať na podpore amatérskeho volejbalu na Slovensku kontaktujte nás na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Pozrite si záverečné výsledky MSR v Badíne. Gratulujem Víťazom z Trenčína a ďakujem všetkým teamom: Parťáci Humenné, No Name Trebišov, HIT Trnava, Bring It! Šaľa, Paštikári Bratislava, Vodka Bratislava, 2 Hodiny Spánku Východ/Západ. V galérii nájdete všetky fotky z turnaja:-)

 

 DSC3297 DSC3290

 1.Miesto                                                                             2.Miesto                                                                            3.Miesto

 

blog comments powered by Disqus
« Apríl 2018 »
Pon Ut Str Št Pia So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Partneri a Sponzori

AVL.SK na Facebooku

Kto je Online?

Práve tu je 45 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Full Review Bet365 www.bbetting.co.uk

PRIHLÁSENIE

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE

AVL SK
amatérska volejbalová liga
Slovensko
T: 0915 515 611 (dostupny' v SR)
T: +420 605 41 41  77 (dostupny')
E-mail:
rfasang@avlsk.sk  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Facebook: www.avlsk.sk  AVLSKvolejbalisti
Twitter: @AVL_SK

V SIETI S NAMI

Spojte sa s nami prostredníctvom populárnych sociálnych sietí a iných platforiem.

 /avlsk
 @avlsk
 RSS 
 Video